"Kritizovat - to znamená usvědčit autora, že to nedělá tak, jak bych to dělal, kdybych to uměl."

Úvod > Aktuality > vyšetření zraku

vyšetření zraku

Vážená paní ředitelko,

v rámci projektu preventivního screeningového vyšetření zraku předškolních dětí „Koukají na nás správně?“ jsme ve Vaší mateřské škole uskutečnili měření zraku diagnostickým přístrojem PlusoptiX.

Dnes bude rodičům zaslán email s přístupovým kódem, který jim umožní stažení výsledků vyšetření v elektronické podobě. V emailu obdrží také návod, jak přesně postupovat. Informace budou zaslány na emailovou adresu, kterou rodiče uvedli ve „formuláři pro vyjádření souhlasu s vyšetřením“.

Po provedené registraci na webovém portálu vysledky.primavizus.cz rodiče od nás obdrží informace o uskutečněném vyšetření a rovněž potvrzení o platbě.

Pokud by rodiče do 10 dní od data provedeného vyšetření od nás informace emailem neobdrželi (z důvodu chybějícího nebo nečitelného emailu), mohou nás kontaktovat na email: vysledky@primavizus.cz.

Pro vyšetřené děti budou k dispozici ke stažení didaktické hry na procvičení jemné motoriky a rozvoj zrakového vnímání, např. omalovánky, pexeso, karetní hra.

Velmi děkujeme za Vaši ochotu a spolupráci při realizaci projektu.